ACR39T-A1
Funktioner
| Plug and play | Ja |
| Frekvens | 4,8 MHz |
Design
| Understøttet placering | Indendørs/udendørs |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Grænseflade | USB 2.0 |
| Understøttede protokoller | PPS |
Strømstyring
| Strømkilde | USB |
| USB-drevet | Ja |
| Driftsspænding | 5 V |
| Strømforbrug (maks.) | 0,05 A |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 60 °C |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Mac kompabilitet | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | Solaris 10, Solaris 10 SPARC, Solaris 11, Solaris 11 SPARC, Solaris 8, Solaris 9, Solaris 9 SPARC |
Vægt & størrelser
| Bredde | 21,5 mm |
| Højde | 9 mm |
| Dybde | 49,5 mm |
Bæredygtighed
| Certificering | EN60950/IEC 60950, ISO 7816, USB Full Speed, PC/SC, CCID, CE, FCC, RoHS 2, REACH,VCCI (Japan) Microsoft® WHQL |