ICY BOX IB-377-C31 HDD/SSD kabinet Sort 3.5"
Lagring
| Antal understøttede lagerdiske | Ja |
| Størrelse på lagerdisk | 3.5" |
| Understøttede lagerdrev brugerflader | SATA, Serial ATA II, Serial ATA III |
| Hot-swap | Ja |
Porte & Grænseflader
| USB-tilslutning | Ja |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB-stik type | USB Type-C |
| USB-stik køn | Hunstik |
| Antal USB-porte | Ja |
| DC-in-stik | Ja |
Design
| Produkttype | HDD/SSD kabinet |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Aluminium |
| LED-indikatorer | HDD, Strøm |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Certificering | CE, FCC |
| Antal 3.5" bays | Ja |
Præstation
| Dataoverførselshastighed | 10 Gbit/sek. |
| Understøtter UASP | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
Strømstyring
| Strømkilde type | DC |
| Ekstern strømadapter | Ja |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm | 2 A |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 12 V |
| Indgangsspænding for vekselstrømsadapter | 100 - 240 V |
| Strømforbrug (maks.) | 24 W |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Mac kompabilitet | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 30 mm |
| Dybde | 203 mm |
| Højde | 115 mm |
| Vægt | 270 g |
| Pakkebredde | 230 mm |
| Pakkedybde | 130 mm |
| Pakkehøjde | 90 mm |
| Pakkevægt | 700 g |
Emballage indhold
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
| Stativ inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84718000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 500 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 470 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 280 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 14 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 20 stk |