Elatec Reader Authentication Device
NFC / RFID-læser - USB
Funktioner
| Type | USB interface |
| Enheds kompatibel | Multifunktionel |
| Mærke kompatibilitet | Lexmark |
| Kapabilitet | XM3150, MX910de, MX811dfe, CX950se, MX953se, CX951se, MX812dxpe, MX812dxfe, MX722adhe, MX812dme, MX812dxme, MX910dxe, MX811dxme, CX962se, MX611dhe, MX912de, CX963se, CS820de, MX811dme, CX725dhe, MX721ade, MX811dpe, MS822de, CX825de, MX721adhe, MX811dxpe, CX833se, MX722ade |
Vægt & størrelser
| Bredde | 74 mm |
| Dybde | 33 mm |
| Højde | 40 mm |
| Vægt | 50 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pakkebredde | 140 mm |
| Pakkedybde | 228,6 mm |
| Pakkehøjde | 44,5 mm |
| Pakkevægt | 185 g |
| Pakketype | Kasse |