Bluewalker Modbus Card 2
adapter for fjernadministration
Porte & Grænseflader
| Output-grænseflade | Seriel |
| Antal serielle porte | 2 |
| Seriel grænsefladetype | RS-232/485 |
Design
| Intern | Ja |
| Produktfarve | Sort, Grøn |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 52 mm |
| Dybde | 85 mm |
| Højde | 26 mm |
| Vægt | 34.7 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |
Andre funktioner
| Kapabilitet | BlueWalker PowerWalker 1000C, 2000C, 3000C, 6000C, 10000C LCD, 1000, 1500, 2000, 3000 LCD, 1000RM, 1500RM, 2000RM, 3000RM LCD, 6000R, 10000R LCD, 10000CP, 15000CP, 20000CP, 30000CP 3/3 |