Leica H-ES50200E9
telefoto zoom objektiv - 50 mm - 200 mm
Producent: Panasonic
Produkt nr: H-ES50200E9
EAN: 5025232910632
Varenummer: F23463693
billigst-pricerunner
Leica H-ES50200E9
Leica H-ES50200E9
Leica H-ES50200E9
Leica H-ES50200E9
Leica H-ES50200E9
Leica H-ES50200E9
Leica H-ES50200E9
Leica H-ES50200E9
Leica H-ES50200E9
Leica H-ES50200E9
Leica H-ES50200E9
Leica H-ES50200E9
Leica H-ES50200E9
Leica H-ES50200E9
Producent: Panasonic
Produkt nr: H-ES50200E9
EAN: 5025232910632
Varenummer: F23463693
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(10.634,40 ekskl. moms)
Produkt nr: H-ES50200E9
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Linsesystem
Komponent til Videokamera
Objektivstruktur (elementer/grupper) 21/15
Objektivets synsvinkel, vandret 6.2°
Objektivets synsvinkel, lodret 24°
Brændviddeområde 50 - 200 mm
Nærmeste fokuseringsafstand 0,75 m
Mindste blænderåbnimg tal 22
Antal membranblade 9
Maksimale blænderåbning tal 4
Billedstabilisator Ja
Præstation
Maksimal forstørrelse 0,5x
Kameramærker kompatibilitet Panasonic
Design
Produktfarve Sort
Vægt & størrelser
Længde 132 mm
Udvidet længde 65,5 cm
Diameter 7,6 cm
Filterstørrelse 67 mm