INFINITE Car Charger 38W. 1 x
Præstation
| Oplader, kompabilitet | Mobiltelefon |
| Strømkilde type | Cigartænder |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 1 |
| Antal USB type-C-porte | 1 |
| Hurtig opladning | Ja |
| Hurtig opladningsteknologi | Quick Charge 3.0 |
| Oplader type | Automatisk |
| USB strømforsyning | Ja |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Polykarbonat (PC) |
| LED-indikatorer | Opladning |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 12/24 V |
| Maksimal ydeevne | 38 W |
| Maksimal udgangsspænding | 12 V |
| Minimum udgangsspænding | 5 V |
| Port 1 udgangseffekt | 20 W |
| Port 2 udgangseffekt | 18 W |
Vægt & størrelser
| Vægt | 50 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 65 mm |
| Pakkedybde | 25 mm |
| Pakkehøjde | 180 mm |
| Pakkevægt | 90 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Bæredygtighed
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | CE, REACH |
Andre funktioner
| Stikforbindelse kontakter plettering | Nikkel |