Produkt nr: LED220011
EAN: 4004005017694
Varenummer: F22143987
billigst-pricerunner
Schwaiger
Schwaiger
Producent: Schwaiger
Produkt nr: LED220011
EAN: 4004005017694
Varenummer: F22143987
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(399,20 ekskl. moms)
Producent: Schwaiger
Produkt nr: LED220011
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Schwaiger sikkerhedslys med 2 LED - Sort
Køb nu og få trygheden tilbage i dit hjem med Schwaiger sikkerhedslys med 2 LED- Sort
Design
Husmateriale Plast
Type Udendørs vægbelysning
Produktfarve Sort
Kode for international beskyttelse (IP) IP44
Integrerede sensorer Bevægelsessensor
Lamper
Lysstrøm 400 lm
Ergonomisk
Fjernbetjent Nej
Sensortype PIR
Registreringsvinkel 130°
Opdagelsesafstand 9 m
Dæmper Nej
Strømstyring
Strømkilde type Batteri
Selvstyret tilstand Ja
Batterispænding 1,5 V
Vægt & størrelser
Bredde 220 mm
Dybde 170 mm
Højde 170 mm