Produkt nr: GLED0030
EAN: 4004005037371
Varenummer: F23517533
billigst-pricerunner
Schwaiger grillbelysning 1 spotlight LED 0,5W sølv
Producent: Schwaiger
Produkt nr: GLED0030
EAN: 4004005037371
Varenummer: F23517533
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(369,60 ekskl. moms)
Producent: Schwaiger
Produkt nr: GLED0030
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Gør dine grillaftener endnu mere lysende med Schwaiger Grillleuchte!
Bemærk: Denne grillbelysning leveres i en sølvfarvet udgave.
Funktioner
Produktfarve Sort, Sølv
Type Grill-lys
Materiale Aluminium, Gummi
Lampe type LED
Certificering IP44
Strømstyring
Strømkilde type Batteri
Strøm 0.5 W
Batteritype AAA
Batterier inkluderet Ja
Numre af batterier medfølger 3 stk
Antal understøttede batterier 3
Vægt & størrelser
Bredde 95 mm
Dybde 30 mm
Højde 30 mm