WiZ 929004139901 led strips Universal stribelys 10 W 10000 mm
Design
| Type | Universal stribelys |
| Egnet til udendørs brug | Ingen |
| Egnet til lys type | Atmosfære |
| Passende til rumtype | Universel |
| Monteringstype | Klæbende tape |
| Produktfarve | Hvid |
| Husmateriale | Plast |
| Fleksibilitet | Ja |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP20 |
| Beskyttelsesklasse | II |
Lamper
| Lampetype | LED |
| Total effekt | 10 W |
| Pære levetid | 15000 t |
| Lysfarve | Flere |
| Strøm faktor | 0,7 |
Ergonomisk
| Dæmpbar | Ja |
| Dæmpes med fjernbetjening | Ja |
| Fjernbetjent | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Indgangsspænding | 220 - 240 V |
Vægt & størrelser
| Længde | 10000 mm |
| Bredde | 10 mm |
| Vægt | 150 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 189 mm |
| Pakkedybde | 82 mm |
| Pakkehøjde | 218 mm |
| Pakkevægt | 340 g |
Emballage indhold
| AC-adapter inkluderet | Ja |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 2 År |
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 40 °C |