HPE MSA 32Gb SFP+ SW FC 4#pack Transceiver
Præstation
| SFP modtagertype | Fiberoptisk |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 32000 Mbit/s |
| Grænsefladetype | SFP+ |
| Bølgelængde | 850 nm |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 4 stk |
Vægt & størrelser
| Bredde | 127 mm; 127 mm |
| Dybde | 177,8 mm; 177,8 mm |
| Højde | 76,2 mm; 76,2 mm |
| Vægt | 420 g; 420 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 4 stk |
Andre funktioner
| Vægt (efter britisk standard) | 0,417 kg (0.919 Pund) |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 32000 Mbit/s |
| Grænsefladetype | SFP+ |