Mad Catz R.A.T. 8+ ADV
mus - USB
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.103,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.073,-
DKK
(858,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 20000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 11 |
| Antal knapper | 11 |
| Musens sporingshastighed | 400 tomme/sek. |
| Acceleration (maks.) | 50 G |
| Responstid | 0,5 ms |
| Afsøgningshastighed | 2000 Hz |
| Indbygget hukommelse | Ja |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort, Rød |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,8 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 88 mm |
| Dybde | 119 mm |
| Højde | 39 mm |
| Vægt | 157 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Håndledsstøtte | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |