Lexip Pu94
mus - USB
Mus inkl. musemåtte
=
Før
973,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
943,-
DKK
(754,40 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Laser |
| Bevægelsesopløsning | 12000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Joystick/hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 6 |
| Acceleration (maks.) | 30 G |
| Sensortype | ADNS-9800 |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
Ergonomisk
| Kabelfunktioner | Flettet |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 220 mm |
| Dybde | 220 mm |
| Højde | 75 mm |
| Vægt | 157 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |