Logitech Extreme 3D Pro
joystick - kabling
Input enhed
| Enhedstype | Joystick |
| Gaming kontrol teknologi | Digital |
| Understøttede gaming platforme | PC |
| Programmerbare knapper | Ja |
Porte & Grænseflader
| Enhedsgrænseflade | USB 2.0 |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
Ergonomisk
| Produktfarve | Sort, Hvid |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Systemkrav
| Minimum plads på lagerdisk | 70 MB |
Software
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Nej |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 210 mm |
| Pakkedybde | 225 mm |
| Pakkehøjde | 230 mm |
| Pakkevægt | 1,28 kg |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 95049080 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 432 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 475 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 240 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 5,84 kg |
Andre funktioner
| USB påkrævet | Ja |