Jonsbo UMX4 Sort
Design
| Materiale | Aluminium |
| Type | PC |
| Produktfarve | Sort |
| Understøttet motherboard, formfaktorer | ATX, ITX |
| Antal 3.5" bays | 2 |
| Antal 2.5" bays | 2 |
| Siderude | Ja |
| Hærdet (ede) glaspanel (er) | Ja |
| Anti-støvfilter | Ja |
| Tænd/sluk-knap | Ja |
| Maksimal højde på CPU-køler | 16,2 cm |
| Maksimal længde på grafikkort | 31 cm |
| Maksimal PSU længde | 17 cm |
Porte & Grænseflader
| Lydudgang | Ja |
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
Nedkøling
| Bagerste ventilatorer installeret | 1x 120 mm |
| Antal understøttede øverste ventilatorer (maks.) | 2 |
| Understøttede diametre for øverste ventilatorer | 120 mm |
| Antal understøttede bundventilatorer (maks.) | 2 |
| Understøttede diametre for bundventilatorer | 120 mm |
Lagring
| Understøttede HDD-størrelser | 2.5,3.5" |
Vægt & størrelser
| Bredde | 204 mm |
| Dybde | 426 mm |
| Højde | 437 mm |
| Vægt | 9,3 kg |