MSI Cyborg 15 B2RWFKG Bærbar PC
Intel Core 5 210H - 16GB DDR5 RAM - 1TB SSD - RTX 5060 8GB - 15.6 FHD IPS 144Hz - Windows 11 Home
Bærbar inkl. Trådløs mus
=
Før
10.160,-
DKK
SPAR
300,-
DKK
9.860,-
DKK
(7.888,00 ekskl. moms)
Hukommelse
| Intern hukommelsestype | DDR5-SDRAM |
| Intern hukommelse | 16 GB |
Grafik
| Diskret grafikadaptermodel | GeForce RTX 5060 |
| Diskret grafikadapterhukommelse | 8 GB |
Processor
| Processorserie | Intel Core 5 |
| Processormodel | 210H |
Lagring
| Samlet lagringskapacitet | 1 TB |
Vægt & størrelser
| Vægt | 1,98 kg |
Netværk
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E |
Batteri
| Batterilevetid (maks.) | 55 timer |
Display
| Skærm diagonal | 15,6" |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Paneltype | IPS |