Equip EZVS-19-1-60-G tilbehør til rack Glidehylde
Producent: Equip
Produkt nr: EZVS-19-1-60-G
EAN: 4015867232620
Varenummer: F24884198
billigst-pricerunner
Producent: Equip
Produkt nr: EZVS-19-1-60-G
EAN: 4015867232620
Varenummer: F24884198
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(465,60 ekskl. moms)
Produkt nr: EZVS-19-1-60-G
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Intelligente opbevaringsløsning til din server: Equip 19\" justerbare hylder
Funktioner
Type Glidehylde
Produktfarve Lys grå
Kan monteres på væggen Nej
Styrehjul Nej
Oprindelsesland Tyrkiet
Vægt & størrelser
Størrelse 19"
Bredde 485 mm
Dybde 368 mm
Højde 40 mm
Tykkelse af materiale 1 mm
Vægt 2.4 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 520 mm
Pakkedybde 390 mm
Pakkehøjde 43 mm
Emballage indhold
Monteringssæt Nej
Hurtig installationsvejledning Nej
Tekniske detaljer
Palle nettodybde 1300 mm
Palle nettovægt 15 kg
Palle nettobredde 1050 mm
Palle nettohøjde 2310 mm
Samlet CO2-fodaftryk (kg of CO2e) 0,171
Logistik data
Hovedkasser pr. palle (udvendigt) 24 stk
Lag pr. palle 3 stk
Produkter pr. palle 264 stk
Hovedkassens bredde (udvendigt) 300 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 500 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 770 mm