Equip EZFS-19-2-80-B tilbehør til rack Stativhylde
Producent: Equip
Produkt nr: EZFS-19-2-80-B
EAN: 4015867232798
Varenummer: F24884163
billigst-pricerunner
Producent: Equip
Produkt nr: EZFS-19-2-80-B
EAN: 4015867232798
Varenummer: F24884163
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(434,40 ekskl. moms)
Produkt nr: EZFS-19-2-80-B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Funktioner
Type Stativhylde
Produktfarve Sort
Kan monteres på væggen Nej
Rackkapacitet 2U
Styrehjul Nej
Oprindelsesland Tyrkiet
Vægt & størrelser
Størrelse 19"
Bredde 482 mm
Dybde 349 mm
Højde 88 mm
Tykkelse af materiale 1 mm
Vægt 2 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 520 mm
Pakkedybde 370 mm
Pakkehøjde 90 mm
Emballage indhold
Monteringssæt Nej
Hurtig installationsvejledning Nej
Tekniske detaljer
Palle nettohøjde 2310 mm
Palle nettodybde 1300 mm
Samlet CO2-fodaftryk (kg of CO2e) 0,171
Pallens bruttovægt 288.28 kg
Palle nettovægt 15 kg
Palle nettobredde 1050 mm
Logistik data
Hovedkasser pr. palle (udvendigt) 16 stk
Produkter pr. palle 112 stk
Lag pr. palle 4 stk
Hovedkassens bredde (udvendigt) 595 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 500 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 515 mm