Duracell DRPVBT380 batteri til kamera/videokamera 3560 mAh
Batteri
| Kompatible produkter | Panasonic HC-V210, V210M, V230, V25-, V260, V270, V380, V510, V520, V520M, V710, V720, V727, V730, V750, V750, V760, V777, VX870, VX870M, VX878, VX980, VX989, VXF990, VXF999, W570, W570M, W580, W580M, W850, W850M, W858, WX970, WX970M, WX979, WXF990 |
| Batterispænding | 3,7 V |
| Batterikapacitet | 3560 mAh; 13 Wh |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 30 mm |
| Dybde | 40 mm |
| Højde | 42 mm |
| Vægt | 145 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 84 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 50 mm |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85065090 |