Duracell DRFW126 batteri til kamera/videokamera Lithium-Ion (Li-Ion) 1140 mAh
Batteri
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Formål | Kamera |
| Kompatible produkter | Fujifilm X-A1, X-A2, X-A3, X-A10, X-E1, X-E2, X-E2S, X-E4, X-H1, X-M1, X-Pro1, X-Pro2, X-Pro3, X-T1, X-T2, X-T3, X-T10, X-T20, X-T30, X-T30II, X-T100, XA2, X100F, X100V, X100VI, Finepix HS30, HS30EXR, HS33EXR, HS35EXR, HS50EXR |
| Batterispænding | 7,2 V |
| Batterikapacitet | 1140 mAh; 8 Wh |
| Mærke kompatibilitet | Fujifilm |
| Produktfarve | Sort |
| Certificering | CE |
Vægt & størrelser
| Bredde | 36 mm |
| Dybde | 47 mm |
| Højde | 15 mm |
| Vægt | 49 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 84 mm |
| Pakkedybde | 119 mm |
| Pakkehøjde | 18 mm |
| Pakketype | Blister |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85065090 |