Duracell DR9963 batteri til kamera/videokamera Lithium-Ion (Li-Ion) 700 mAh
Batteri
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Formål | Kamera |
| Kompatible produkter | Nikon CoolPix A100, A300, S32, S33, S100, S2500, S2550, S2600, S2700, S2750, S2800, S2900, S3100, S3200, S3300, S3400, S3500, S3600, S3700, S4100, S4150, S4200, S4300, S4400, S5200, S5300, S6400, S6500, S6600, S6700, S6800, S6900, S7000, W100 |
| Batterispænding | 3,7 V |
| Batterikapacitet | 700 mAh; 2 Wh |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 31 mm |
| Dybde | 39 mm |
| Højde | 6 mm |
| Vægt | 14 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 84 mm |
| Pakkedybde | 119 mm |
| Pakkehøjde | 9 mm |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85065090 |