Duracell batteri
Li-Ion
Batteri
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Formål | Kamera |
| Kompatible produkter | Fuji FinePix F20, F40fd, F45fd, F47fd, Panasonic LX1, LX2, LX3, FX3, FX8, FX01, FX07, FX9, FX10, FX12, FX100, FX150, FX180, Pentax X90, Ricoh G600, G700, GR, GR II. R3, R4, R5, R30, R40, GX200, WG-M1, Samsung R10 |
| Batterispænding | 3.7 V |
| Batterikapacitet | 1100 mAh; 4 Wh |
| Produktfarve | Sort |
| Antal battericeller | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 35 mm |
| Dybde | 40 mm |
| Højde | 9 mm |
| Vægt | 26 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 129 mm |
| Pakkedybde | 146 mm |
| Pakkehøjde | 96 mm |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85065090 |