DS1512+, DS1513+, DS1515+
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Kapabilitet | DS1512+, DS1513+ |
Vægt & størrelser
| Bredde | 80 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Højde | 20 mm |
| Vægt | 60 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Produktfarve | Sort |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Kapabilitet | DS1512+, DS1513+ |
| Bredde | 80 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Højde | 20 mm |
| Vægt | 60 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |