DISPLEX CamGlass All-In-One für iPhone 17 Pro (2 Stück)
Funktioner
| Protector type | Beskyttelse af kameralinsen |
| Kapabilitet | iPhone 17 Pro |
| Beskyttelsesfunktioner | Støvresistent, Slagbestandig, Ridseresistent |
| Hårdhed | 10H |
| Lystransmission | 92% |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
Præstation
| Produktfarve | Transparent |
| Materiale | Hærdet glas |
| Boble-fri applikation | Ja |
| Nem at anvende | Ja |
| Nem at fjerne | Ja |
| Fingeraftryk resistent | Ja |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 2 stk |
| Rengøringssæt | Ja |
| Pakketype | Hængende boks |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 90 mm |
| Pakkedybde | 12 mm |
| Pakkehøjde | 135 mm |