DICOTA
privatlivsfilterskærm for tablet
Design
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 37,1 cm (14.6") |
| Velegnet til | Tablet |
| Type | Rammeløst display privatlivsfilter |
| Materiale | Polyethylenterephthalatfolie (PET) |
| Produktfarve | Sort |
Funktioner
| Skærmfilterets funktioner | Privatliv |
| Understøttede skærmtyper | LCD |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent |
| Begrænser betragtningsvinkel | 30° |
| Blåt lysfilter | Ja |
| Fingeraftryk resistent | Ja |
| Nem at fjerne | Ja |
| Berøringsskærm kompatibel | Ja |
| Boble-fri applikation | Ja |
| Orientering om privatlivsfiltrering | Landskab |
| Reducerer blåt lys op til | 43% |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Kapabilitet | Galaxy Tab S9 Ultra |
Vægt & størrelser
| Bredde | 325 mm |
| Højde | 205 mm |
| Vægt | 100 g |