DICOTA
privatlivsfilterskærm for tablet
Design
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 27,9 cm (11") |
| Velegnet til | Tablet |
| Type | Rammeløst display privatlivsfilter |
| Materiale | Polyethylenterephthalatfolie (PET) |
| Produktfarve | Sort |
Funktioner
| Skærmfilterets funktioner | Anti-blue, Anti-fingerprint, Anti-reflekterende, Privatliv |
| Hårdhed | 3H |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent |
| Begrænser betragtningsvinkel | -30 - 30° |
| Fingeraftryk resistent | Ja |
| Reducerer blåt lys op til | 43% |
| Lystransmission | 68% |
| Overflade | Blank/mat |
| Oprindelsesland | Tyskland |
| Berøringsskærm kompatibel | Ja |
| Blåt lysfilter | Ja |
| Nem at fjerne | Ja |
| Boble-fri applikation | Ja |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | iPad Air (M2) 11 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 174,5 mm |
| Højde | 243,6 mm |
| Vægt | 100 g |
Andre funktioner
| Antireflekterende | Ja |
Logistik data
| Antal pr. pakke | 1 stk |