DICOTA privacy-filter for skærm
universel (16:9) - 23"
Design
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 58,4 cm (23") |
| Velegnet til | Monitor |
| Type | Rammeløst display privatlivsfilter |
| Materiale | Polyethylenterephthalatfolie (PET) |
| Produktfarve | Sort |
Funktioner
| Skærmfilterets funktioner | Privatliv |
| Understøttede skærmtyper | LCD |
| Billedformat | 16:9 |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent |
| Begrænser betragtningsvinkel | 30° |
| Reducerer blåt lys op til | 43% |
| Nem at anvende | Ja |
| Boble-fri applikation | Ja |
| Fingeraftryk resistent | Ja |
| Berøringsskærm kompatibel | Ja |
| Blåt lysfilter | Ja |
| Orientering om privatlivsfiltrering | Landskab |
| Mærke kompatibilitet | Universel |
Vægt & størrelser
| Bredde | 510 mm |
| Højde | 287 mm |
| Vægt | 40 g |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 2 År |
Logistik data
| Antal pr. pakke | 1 stk |