Dicota Privacy Filter 2-way magnetic Apple iPad Pro M4 13 la
Funktioner
| Skærmbeskyttertype | Skærmfilter |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | iPad Pro M4 13 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 33 cm (13") |
| Beskyttelsesfunktioner | Beskyttelse mod blåt lys, Ridseresistent |
| Produktfarve | Transparent |
| Materiale | Polyethylenterephthalatfolie (PET) |
| Overflade | Mat |
| Fingeraftryk resistent | Ja |
| Nem at fjerne | Ja |
| Nem at anvende | Ja |
| Afrundede kanter | Ja |
| Privatliv filtreringsfunktion | Ja |
| Orientering om privatlivsfiltrering | Landskab |
| Boble-fri applikation | Ja |
| Antireflekterende | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 211,6 mm |
| Højde | 277,6 mm |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
