DICOTA
bærbar PC privacy-filter - side-monteret
Design
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 33 cm (13") |
| Velegnet til | Laptop |
| Type | Rammeløst display privatlivsfilter |
| Skærm diagonal (metrisk) | 34 cm |
| Filterfarve | Sort |
| Materiale | Polyethylenterephthalatfolie (PET) |
| Produktfarve | Sort |
Funktioner
| Skærmfilterets funktioner | Anti-blue, Anti-fingerprint, Anti-reflekterende, Privatliv |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent |
| Begrænser betragtningsvinkel | -30 - 30° |
| Fingeraftryk resistent | Ja |
| Berøringsskærm kompatibel | Ja |
| Blåt lysfilter | Ja |
| Oprindelsesland | Tyskland |
| Reducerer blåt lys op til | 43% |
| Installationstype | Side-monteret |
| Overflade | Blank/mat |
| Rengøringsklud | Ja |
| Nem at fjerne | Ja |
| Mærke kompatibilitet | Microsoft |
| Kapabilitet | Surface Laptop 3/4/5/6 13.5 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 304 mm |
| Højde | 213 mm |
| Dybde | 2 mm |
| Vægt | 36 g |
Andre funktioner
| Antireflekterende | Ja |
Logistik data
| Antal pr. pakke | 1 stk |