DICOTA
bærbar PC privacy-filter
Design
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 33,8 cm (13.3") |
| Velegnet til | Laptop |
| Type | Rammeløst display privatlivsfilter |
| Materiale | Polyethylenterephthalatfolie (PET) |
| Produktfarve | Sort |
Funktioner
| Skærmfilterets funktioner | Privatliv |
| Understøttede skærmtyper | LCD |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent |
| Begrænser betragtningsvinkel | 30° |
| Blåt lysfilter | Ja |
| Orientering om privatlivsfiltrering | Landskab |
| Nem at fjerne | Ja |
| Fingeraftryk resistent | Ja |
| Reducerer blåt lys op til | 43% |
| Berøringsskærm kompatibel | Ja |
| Mærke kompatibilitet | Lenovo |
| Kapabilitet | ThinkPad L13 Yoga (Gen. 3) |
Vægt & størrelser
| Bredde | 300 mm |
| Højde | 198,5 mm |
| Vægt | 40 g |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 2 År |
Logistik data
| Antal pr. pakke | 1 stk |