DICOTA
bærbar PC privacy-filter
Design
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 31,2 cm (12.3") |
| Velegnet til | Monitor/Laptop |
| Type | Rammeløst display privatlivsfilter |
| Materiale | Polyethylenterephthalatfolie (PET) |
| Produktfarve | Sort |
Funktioner
| Skærmfilterets funktioner | Anti-blue, Anti-fingerprint, Anti-reflekterende, Privatliv |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent |
| Begrænser betragtningsvinkel | -30 - 30° |
| Blåt lysfilter | Ja |
| Overflade | Blank/mat |
| Oprindelsesland | Tyskland |
| Installationstype | Magnetisk |
| Fingeraftryk resistent | Ja |
| Nem at anvende | Ja |
| Berøringsskærm kompatibel | Ja |
| Reducerer blåt lys op til | 43% |
| Mærke kompatibilitet | Dell |
| Kapabilitet | Latitude 7200/7210 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 287 mm |
| Højde | 204 mm |
| Vægt | 40 g |