DELTACO Office ARM-0403 monteringssæt
back-to-back, telescopic - for 2 LCD / plasmapaneler - sort
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 45 kg; 45 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 94 cm (37"); 81,3 cm (32") |
| Antal understøttede skærme | 2; 2 |
| Maksimal vægtkapacitet (pr. skærm) | 45 kg; 45 kg |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 177,8 cm (70"); 177,8 cm (70") |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 200 x 200 mm; 200 x 200 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 600 x 400 mm; 600 x 400 mm |
| Panel montering grænseflade | 200 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 400,600 x 400 |
| Monteringstype | Loft; Loft |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja; Ja |
| Højdejusteringstype | Vejledning; Vejledning |
| Hældningsindstilling | Ja; Ja |
| Hældningsvinkelområde | -25 - 5°; -25 - 5° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -180 - 180°; -180 - 180° |
Design
| Produktfarve | Sort; Sort |
Tekniske detaljer
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 680 mm; 680 mm |
| Dybde (maks.) | 43,5 cm; 43,5 cm |
| Højde | 1128 mm; 1128 mm |
| Vægt | 8,1 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 2 Par |
| Pakkebredde | 790 mm |
| Pakkedybde | 150 mm |
| Pakkehøjde | 390 mm |
| Pakkevægt | 9,7 kg |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 790 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 150 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 410 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 21,3 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 2 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097; 85299097 |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8302500000 |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 79 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 15 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 41 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 21,3 kg |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 2 stk |