DELTACO monteringssæt
Tynd - for LCD display - tilt, drej, niveau, VESA - sort
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 20 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 33 cm (13") |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal vægtkapacitet (pr. skærm) | 20 kg |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 68,6 cm (27") |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 75 x 75 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 100 x 100 mm |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100,75 x 75 mm |
| Monteringstype | Væg |
Ergonomisk
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -12 - 8° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -60 - 60° |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
Design
| Produktfarve | Sort |
Tekniske detaljer
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 122 mm |
| Dybde (maks.) | 8,5 cm |
| Højde | 181 mm |
| Vægt | 760 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 160 mm |
| Pakkedybde | 70 mm |
| Pakkehøjde | 150 mm |
| Pakkevægt | 880 g |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 160 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 70 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 350 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 18,3 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 20 stk |
| Toldproduktkode (TARIC) | 83024900 |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 16 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 7 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 35 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 18,3 kg |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 20 stk |