Deltaco ARM-1152-B tv-beslag 2,54 m (100") Sort
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 75 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 109,2 cm (43") |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal vægtkapacitet (pr. skærm) | 75 kg |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 2,54 m (100") |
| Velegnet til computerskærm | Ja |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 50 x 50 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 900 x 600 mm |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100,100 x 150,100 x 200,150 x 100,150 x 150,200 x 100,200 x 200,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 300,400 x 400,400 x 600,50 x 50,600 x 400,600 x 600,700 x 400,75 x 75,800 x 400,800 x 500,800 x 600,900 x 600 |
| Monteringstype | Væg |
Ergonomisk
| Hjul | Ingen |
| Forbedret kabelstyring | Ingen |
| Velegnet til buet skærm | Ja |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Tyverisikring | Ingen |
Tekniske detaljer
| Oprindelsesland | Kina |
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| Garantiperiode | 5 År |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Nem at installere | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 938 mm |
| Dybde (min.) | 3 cm |
| Dybde (maks.) | 3 cm |
| Højde | 625 mm |
| Vægt | 2,82 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 950 mm |
| Pakkedybde | 160 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |
| Pakkevægt | 2,82 kg |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 950 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 160 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 170 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 17,1 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 6 stk |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8302500000 |