Dell 6-in-1 Multiport Adapter DA305
dockingstation - USB-C - HDMI, DP, USB-C - GigE
| Produkttype | Dockingstation |
| Bredde | 6.86 cm |
| Dybde | 6.86 cm |
| Højde | 2.54 cm |
| Vægt | 83.9 g |
| Maks. opløsningdetaljer | 3840 x 2160 - 30 Hz ¦ 3840 x 2160 - 60 Hz (kun DisplayPort) ¦ 3840 x 2160 - 60 Hz (kun HDMI) |
| Dataforbindelsesprotokol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Interface | 2 x USB 3.2 Gen 2 - 9 pin USB Type A ¦ 1 x USB-C 3.2 Gen 2/DisplayPort - 24 pin USB-C ¦ 1 x skærm/video - HDMI ¦ 1 x skærm/video - DisplayPort ¦ 1 x netværk - Ethernet 1000 - RJ-45 |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-C kabel - integreret - 12 cm |
| Egenskaber | 90 W strømlevering, gennemløbsopladning, HDR support, Fast Role Swap |
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play |
| OS nødvendig | Windows 10 64-bit Edition, Windows 11, Apple MacOS, Red Hat Enterprise Linux, Ubuntu, Google Chrome OS |
| Service & Support | Begrænset garanti - 3 år |
| Designet for | Alienware x14 R1 ¦ Dell G15 5511 ¦ Dell Inspiron 13 5310, 13 5320, 14 5410, 14 5420, 14 5425, 14 7420 2-in-1, 5402, 5406 2-in-1, 5502, 7415 2-in-1, 7506 2-in-1 ¦ Dell Latitude 3310, 3310 2-in-1, 3320, 3420, 3520, 5421, 7210 2-in-1, 7320, 7320 2-in-1, 7320 Detachable, 7410 2-in-1, 7420, 7520, 9420 2-in-1, 9510, 9520 2-in-1 ¦ Dell Precision 3551, 7560, 7750, 7760 ¦ Dell Vostro 13 5310, 14 5410, 5301, 5402, 5502, 5620, 7620 ¦ Dell XPS 13 9305, 13 9310 2-in-1, 13 9315, 15 9500, 15 9510, 15 9520, 17 9700 |