D=800 EXTERIOR SHELF BLACK
Funktioner
| Type | Hylde |
| Produktfarve | Sort |
| Rackkapacitet | 1U |
Vægt & størrelser
| Bredde | 770 mm |
| Dybde | 4100 mm |
| Højde | 700 mm |
| Vægt | 3,5 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 3,51 kg |
Andre funktioner
| Statisk belastning | 30 Kg |
| Type | Hylde |
| Produktfarve | Sort |
| Rackkapacitet | 1U |
| Bredde | 770 mm |
| Dybde | 4100 mm |
| Højde | 700 mm |
| Vægt | 3,5 kg |
| Pakkevægt | 3,51 kg |
| Statisk belastning | 30 Kg |