D=670mm FIXED SHELF
Funktioner
| Type | Justerbar hylde |
| Produktfarve | Sort |
| Antal fastgørelsespunkter | 4 |
| Maksimal vægtkapacitet | 50 kg |
| Forudsamlet | Ja |
| Kompatibel hylde bredde | 19" |
| Nem montering | Ja |
| Montage hul form | Oval |
| Rackkapacitet | 1U |
| Perforeret | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 483 mm |
| Dybde | 525 mm |
| Højde | 44 mm |
| Vægt | 1,57 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 1,58 kg |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
| Burmøtrikker inkluderet | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 9403208000 |
Andre funktioner
| Statisk belastning | 50 Kg |
| Stativ-montering | Ja |
| Dimensioner (BxDxH) | 485 x 670 x 25 mm |