D=600 SLIDING SHELF WHITE
Funktioner
| Type | Hylde |
| Produktfarve | Hvid |
| Husmateriale | Stål |
| Antal fastgørelsespunkter | 4 |
| Kompatibel hylde bredde | 19" |
| Forudsamlet | Ja |
| Nem montering | Ja |
| Montage hul form | Oval |
| Rackkapacitet | 1U |
| Perforeret | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 465 mm |
| Dybde | 345 mm |
| Højde | 45 mm |
| Vægt | 2,25 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 2,26 kg |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
| Burmøtrikker inkluderet | Ja |
Logistik data
| Produkter pr. palle | 240 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 9403208000 |
Andre funktioner
| Stativ-montering | Ja |
| Dimensioner (BxDxH) | 482 x 345 x 44 mm |
| Statisk belastning | 30 Kg |