CoreParts projektorlampe
Funktioner
| Mærke kompatibilitet | Hitachi |
| Kapabilitet | CP-X260, CP-X265, CP-X267, CP-X268, PJ-658 |
| Lampens levetid | 2000 t |
| Pæreeffekt | 200 W |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 135 mm |
| Højde | 115 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Vægt | 160 g |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 135 mm |
| Pakkedybde | 110 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 260 g |