CoreParts Original Nokia BL-5C Battery Batteri Sort
Funktioner
| Produkttype | Batteri |
| Produktfarve | Sort |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterispænding | 3,7 V |
| Batterikapacitet | 1000 mAh; 3,7 Wh |
| Certificering | CE |
Vægt & størrelser
| Bredde | 62 mm |
| Højde | 13 mm |
| Dybde | 22 mm |
| Vægt | 20 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 62 mm |
| Pakkedybde | 46 mm |
| Pakkehøjde | 13 mm |
| Pakkevægt | 26 g |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Kompatible produkter | Nokia Mobile: 2300, 2310, 2330 Classic, 2600, 2610, 3100, 3120, 3660, 6030, 6085, 6086, 6230, 6230i, 6270, 6630, 6681, 6820, 7600, 7610, E50, E60, N70, N71, N72, N91 |
| Antal | 1 |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |