CoreParts MOBX-IP7G-INT-5W. Produkttyp: Home button, Markenkompatibilität: Apple, Kompatibilität: iPhone 7 4.7" / iPhone 7+ 5.5" / Iphone 8 / 8 Plus. Menge pro Packung: 1 Stück(e) (MOBX-IP7G-INT-5W)
Funktioner
| Produkttype | Hjemknap |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | iPhone 7 4.7" / iPhone 7+ 5.5" / Iphone 8 / 8 Plus |
| Produktfarve | Sølv |
Vægt & størrelser
| Bredde | 250 mm |
| Højde | 400 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Vægt | 10 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 250 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 400 mm |
| Pakkevægt | 10 g |
| Pakketype | Kasse |