CoreParts MOBX-HU-BAT0020 reservedel til mobiltelefon Batteri Sort
Funktioner
| Produkttype | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | Huawei |
| Kapabilitet | E5576, E5577 |
| Produktfarve | Sort |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterispænding | 3,7 V |
| Batterikapacitet | 1150 mAh; 4,26 Wh |
| Certificering | CE |
Vægt & størrelser
| Bredde | 46 mm |
| Højde | 65 mm |
| Dybde | 4 mm |
| Vægt | 30 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 109 mm |
| Pakkedybde | 85 mm |
| Pakkehøjde | 15 mm |
| Pakkevægt | 36 g |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Antal | 1 |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |