CoreParts MOBX-DFA-IPC8G-LCD-B reservedel til mobiltelefon Skærm Sort
Funktioner
| Produkttype | Skærm |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | iPhone 8 |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 110 mm |
| Højde | 160 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Vægt | 10 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 110 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 160 mm |
| Pakkevægt | 10 g |
| Pakketype | Kasse |