CoreParts 2.5" Hotswap Tray
harddiskbakke
Funktioner
| Type | HDD-monteringsbeslag |
| Understøttede lagerdisk størrelser | 2.5" |
| Kompatible produkter | Primergy RX200 S3, RX200 S6, RX300 S3, RX300 S6, RX600 S3, TX200, BX620 S3, BX620 S4 etc |
Vægt & størrelser
| Bredde | 179 mm |
| Dybde | 95 mm |
| Højde | 24 mm |
| Vægt | 80 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 179 mm |
| Pakkedybde | 95 mm |
| Pakkehøjde | 24 mm |
| Pakkevægt | 108 g |