Zebra MC3300x
terminal til indsamling af data - Android 10 - 32 GB - 4"
Display
| Skærm | LED |
| Skærm diagonal | 10,2 cm (4") |
| Skærmopløsning | 800 x 480 pixel |
| Berøringsskærm | Ja |
Hukommelse
| Intern hukommelse | 4 GB |
| Flash-hukommelse | 32 GB |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimal størrelse på hukommelseskort | 512 GB |
Processor
| Processormodel | 660 |
| Processorfrekvens | 2,2 GHz |
| Processorserie | Snapdragon |
| Antal kerner | 8 |
Netværk
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Sikkerhedsalgoritmer | AES, EAP-TTLS, TKIP, WEP, WPA, WPA2, WPA3 |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
Lyd
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Højttalere | Ja |
Præstation
| Produktfarve | Sort |
| Stregkodelæser | Ja |
| Tastaturopsætning | Alfanumerisk |
| LED-indikatorer | Ja |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP64 |
| Stødsikker | Ja; 180 cm |
| Push-to-Talk (PTT) | Ja |
Sensorer
| Accelerometer | Ja |
| Gyroskop | Ja |
Software
| Operativsystem installeret | Android |
Strømstyring
| Batterikapacitet | 7000 mAh |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Vægt & størrelser
| Vægt | 505 g |
| Bredde | 74,7 mm |
| Dybde | 163,9 mm |
| Højde | 202,6 mm |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 50 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84713000 |