PENCIL 2
Funktioner
| Enheds kompatibel | Tablet |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | Apple iPads since 2018 |
| Produktfarve | Blå, Grå |
| Spidsens farve | Grå |
| Husmateriale | Aluminium, Polykarbonat (PC), Polyoxymethylen (POM) |
| Bluetooth | Ingen |
| Batteritype | Indbygget |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 90 mAh |
| Batteriets levetid | 10,5 t |
| Alarm for lavt batteri | Ja |
| Automatisk til/fra | Ja |
| Antal tutter | 1 |
| Anvendelighed | Universel |
| Oprindelsesland | Kina |
Godkendelser
| Overholdelse af affald af elektrisk og elektronisk udstyr (WEEE) | Ja |
Bæredygtighed
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Vægt & størrelser
| Vægt | 16 g |
| Bredde | 9,6 mm |
| Dybde | 8,6 mm |
| Højde | 166 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Kasse |
| Pakkebredde | 190 mm |
| Pakkedybde | 63 mm |
| Pakkehøjde | 17 mm |
| Pakkevægt | 70 g |
Emballage indhold
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Genfyldningsspids | Ja |
| Emballageindhold | 1x DEQSTER Pencil 2, 1x Charging Cable USB-C, 1x Replaceable Tip, 1x User Manual |
Batteri
| Indikator for batteriniveau | Ja |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Antal battericeller | 1 |
Leverandørfunktioner
| Tilgængeligt produkt- eller artikelinformationsark? | Ja |
Tekniske detaljer
| Strømkilde type | USB |
| Compliance-certifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA, Un38.3, WEEE |
| Garantiperiode | 1 År |