PocketBook InkPad Color 3 Stormy Sea e-bog-læser Berøringsskærm 32 GB Wi-Fi Grå
Display
| Skærm diagonal | 7.8" |
| Berøringsskærm | Ja |
| Teknologi | E blæk |
| Farve | Ja |
| Niveauer i gråtoneskala | 16 |
Filformater
| Understøttede dokumentformater | ACSM, AZW, AZW3, CBR, CBZ, CHM, DOC, DOCX, DjVu, EPUB, EPUB DRM, FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDF, PDF DRM, PRC, RTF, TXT |
| Understøttede lydformater | M4A, M4B, MP3, OGG |
| Understøttede billedformater | BMP, JPEG, PNG, TIFF |
| Understøttede videoformater | Ikke understøttet |
Processor
| Indbygget processer | Ja |
| Processorfrekvens | 1.8 MHz |
Hukommelse
| Intern lagerkapacitet | 32 GB |
| Kompatible hukommelseskort | Ikke understøttet |
Porte & Grænseflader
| USB-stik type | USB Type-C |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
Lyd
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Funktioner
| Ordbog | Ja |
| Tekst-til-tale-besked læser | Ja |
Design
| Produktfarve | Grå |
| Vandafvisende | Ja |
Software
| Operativsystem installeret | Linux |
| Medfølgende software | RSS News, Scribble, Library, Browser, Gallery, Notes, Calculator, Book store, Klondike, Dictionary, Sudoku, Chess, Audio Books, Music Player, PocketBook Cloud, Dropbox, Send-to-PocketBook |
Strømstyring
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 2900 mAh |
Vægt & størrelser
| Vægt | 70 g |
| Højde | 189 mm |
| Dybde | 7.9 mm |
| Bredde | 134 mm |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
| Hurtig start guide | Ja |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 2 År |
