Samsung Galaxy Tab Active5
Funktioner
| Skærmbeskyttertype | Klar skærmbeskytter |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Kapabilitet | Galaxy Tab Active3 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 20,3 cm (8") |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent |
| Hårdhed | 9H |
| Lystransmission | 100% |
| Produktfarve | Transparent |
| Materiale | Hærdet glas |
| Overflade | Blank |
| Rammetype | Rammeløs |
| Fingeraftryk resistent | Ja |
| Nem at fjerne | Ja |
| Nem at anvende | Ja |
| Nem at rengøre | Ja |
| Afrundede kanter | Ja |
| Holdbar skærmbeskyttelse | Ja |
| Boble-fri applikation | Ja |
| Olie smudsafvisende | Ja |
| Tør påføring | Ja |
| Installationstype | Fuld klæbemiddel |
Vægt & størrelser
| Vægt | 100 g |
| Pakkedybde | 3 mm |
| Pakkevægt | 125 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Rengøringsklud | Ja |
| Vådservietter | Ja |
| Rengøringssæt | Ja |
| Tørservietter | Ja |
| Pakketype | Hængende boks |
Andre funktioner
| Spejleffekt (skærmbaggrund/slukket) | Ingen |
| Pakkens dimensioner (LxBxH) | 292 x 210 x 10 mm |
| Hurtig start guide | Ja |
