DICOTA Blendschutz Filter 9H klebend Apple iPad (Gen. 10) 10.9
Funktioner
| Skærmbeskyttertype | Anti-genskin skærmbeskytter |
| Mærke kompatibilitet | Universel |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 27,7 cm (10.9") |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent |
| Hårdhed | 9H |
| Produktfarve | Transparent |
| Fingeraftryk resistent | Ja |
| Nem at anvende | Ja |
| Nem at fjerne | Ja |
| Nem at rengøre | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 175 mm |
| Højde | 243 mm |
| Vægt | 20 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 2 År |
