CT37: WIFI6E NO SIM 6IN FULL TS
Display
| Skærm diagonal | 15,2 cm (6") |
| Skærmopløsning | 2280 x 1080 pixel |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsteknologi | Multi-touch |
| Berøringsskærmstype | Kapacitiv |
| Skærmens lysstyrke | 600 cd/m² |
| Skærm glas type | Gorilla Glass |
Hukommelse
| Intern hukommelse | 8 GB |
| Flash-hukommelse | 128 GB |
| Flashhukommelsestype | UFS |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimal størrelse på hukommelseskort | 2 TB |
Processor
| Processormodel | 4490 |
| Processorfrekvens | 2,4 GHz |
| Processorserie | Qualcomm |
| Antal kerner | 8 |
Netværk
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | 40-bit WEP, 104-bit WEP, EAP-GTC, EAP-PEAP, EAP-PWD, EAP-TLS, EAP-TTLS, LEAP, MSCHAPv2, PEAP, WPA-AES, WPA-Enterprise, WPA-Personal, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-Enterprise, WPA2-Personal, WPA2-TKIP, WPA3-Enterprise, WPA3-Personal, WPA3-SAE |
GPS ydelse
| GPS (satellit) | Ja |
| Assisteret GPS (A-GPS) | Ja |
| GLONASS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Galileo | Ja |
Kamera
| Indbygget kamera | Ja |
| Bagerste kamera opløsning (numerisk) | 13 MP |
| Front kamera | Ja |
| Front kamera opløsning (numerisk) | 8 MP |
Lyd
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Antal mikrofoner | 3 |
| Støjreducerende effekt | Ja |
| Højttalere | Mono |
Porte & Grænseflader
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | Ja |
Præstation
| Produktfarve | Hvid |
| Stregkodelæser | Ja |
| RFID-læser | Nej |
| Scanner type | 1D/2D |
| Google Mobile Services (GMS) understøttet | Ja |
| Understøttelse af USB On-the-Go | Ja |
| Stødsikker | 150 cm; Ja |
| Push-to-Talk (PTT) | Ja |
| VoIP | Ja |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP65, IP68 |
| Håndtag | Nej |
Sensorer
| Sensor for omgivende lys | Ja |
| Accelerometer | Ja |
| Magnetometer | Ja |
| Gyroskop | Ja |
| Nærhedssensor | Ja |
Software
| Operativsystem installeret | Android 14 |
| Operativsystemet kan opgraderes | Ja |
Strømstyring
| Batterikapacitet | 5550 mAh |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterilevetid (maks.) | 12 t |
Vægt & størrelser
| Vægt | 241 g |
| Bredde | 76 mm |
| Dybde | 12,6 mm |
| Højde | 167,4 mm |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -30 - 70 °C |
