ASUS
mini PC - 0 GB - ingen HDD
Processor
| Processorproducent | Intel |
| Processorserie | Intel® Core™ i7 |
| Processorgeneration | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Processormodel | i7-1370P |
| Processorkerner | 14 |
| Processortråde | 20 |
| Processor boost frekvens | 5,2 GHz |
| Performance-kerner | 6 |
| Effektive kerner | 8 |
| Ydelseskerne maksimal turbofrekvens | 5,2 GHz |
| Effektiv kerne maksimal turbofrekvens | 3,9 GHz |
| Indbygget processer | Ja |
| Processor-cache | 24 MB |
| Processor cache type | Smart cache |
| Fejlkorrigerende kode understøttet af processor | Ingen |
Hukommelse
| Hukommelses slots type | SO-DIMM |
| Antal hukommelsesstik | 2 |
| Understøttede hukommelsestyper | DDR4-SDRAM |
| Maksimal intern hukommelse | 64 GB |
Lagring
| Understøttet datalagringsdrev typer | SSD |
| Understøttede lagerdisk størrelser | M.2 |
| SSD-formfaktor | M.2 |
| NVMe | Ja |
Grafik
| On-board grafikkort | Ja |
| Grafikadapter familie | Intel |
| On-board grafikkort, model | Intel Iris Xe Graphics |
Lyd
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
Netværk
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.3 |
Porte & Grænseflader
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 3 |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Thunderbolt 4 porte antal | 2 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| DC-in-stik | Ja |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Kølingstype | Aktiv |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Produkttype | Mini PC barebone |
Præstation
| Lydchip | Realtek ALC269 |
Strømstyring
| Strømforsyningstype | Ekstern AC-adapter |
| Strømforsyning | 120 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 117 mm |
| Dybde | 112 mm |
| Højde | 37 mm |
| Vægt | 502 g |
